O Grupie
BT Industrial Solutions

 

Łącząc doświadczenia projektowo – realizacyjne Spółki BART, zaplecze produkcyjne i know-how firmy INSTAL FILTER SA oraz technologie BT CleanRoom Engineering, Grupa BT Industrial Solutions dostarcza kompleksowe rozwiązania systemów ochrony powietrza z odzyskiem energii na całym świecie.

Grupa BTIS, jako integrator polskich firm inżynieryjnych, buduje nową ofertę usługową i produktową, które będą bazą do dalszego, dynamicznego rozwoju.

Odtwórz wideo

Wartości
BT Industrial Solutions

Misją Grupy BTIS jest świadczenie najwyższej jakości usług inżynierskich w dziedzinie zapewnienia bezpieczeństwa procesów produkcyjnych oraz czystej produkcji, poprzez wdrożenie oferowanych technologii czystego powietrza, opracowywanych przez specjalistów naszych firm.

Analizujemy, projektujemy i dostarczamy naszym Klientom rozwiązania najlepiej dostosowane do ich potrzeb w oparciu o najnowsze technologie z uwzględnieniem czynnika ekonomicznego. Wraz z postępem technologicznym oraz ciągle rosnącymi oczekiwaniami naszych Klientów, rozwijamy się, dzięki czemu świadczone usługi są zawsze na najwyższym poziomie, a jakość obsługi monitorowana jest poprzez wdrożone procedury systemu zarządzania jakością wg normy EN ISO 9001:2015.

W codziennej działalności kierujemy się wieloma wartościami. Jesteśmy oddani ochronie środowiska i troszczymy się o przyszłość naszej planety poprzez wspieranie redukcji emisji zanieczyszczeń. 

Odpowiedzialność

Projekt, produkt czy instalacje oddajemy z gwarancją i pełną odpowiedzialnością. 

Naszym atutem jest też olbrzymie doświadczenie pracy w nawet najbardziej wymagających warunkach. Spełniamy wszystkie niezbędne normy, o czym świadczą certyfikaty systemu jakości ISO, postępujemy zgodnie z Dyrektywami ATEX, biorąc przy tym pod uwagę specyficzne wymagania Inwestora. Od lat jesteśmy promotorem bezpiecznej pracy w strefach zagrożonych wybuchem.

ELASTYCZNOŚĆ

Przy każdym projekcie staramy się jak najlepiej dopasować do rynku i potrzeb Klientów.

Wachlarz posiadanych referencji pozwala nam kierować ofertę do każdej branży przemysłu, w Polsce i poza granicami kraju. Dzięki biurom rozlokowanym w strategicznych miejscach Polski – do każdej inwestycji mamy blisko.

Troska o środowisko

Jesteśmy oddani ochronie środowiska i troszczymy się o przyszłość naszej planety poprzez wspieranie redukcji emisji zanieczyszczeń. Działania związane z ochroną środowiska i zmniejszaniem śladu węglowego są istotną częścią naszej działalności. Dbamy nie tylko o czyste powietrze, ale i zdrowie naszych Pracowników. Staramy się by nasze stanowiska pracy posiadały jak najwięcej energooszczędnych rozwiązań, a działania były jak najbardziej zrównoważone. 

PROFESJONALIZM

Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę, z wieloletnim doświadczeniem w projektach inżynieryjnych, budowlanych, uruchomieniowych.

Posiadamy wszelkie niezbędne normy oraz wewnętrzne procedury, by naszym Klientom dostarczać rozwiązania najwyższej jakości.

INNOWACYJNOŚĆ

Transferujemy wiedzę w ramach Grupy, stawiając na innowację i przyszłościowe technologie. Jesteśmy nastawieni na ciągłe doskonalenie się; otwarci na poznanie i korzystanie z  najnowocześniejszych rozwiązań.

ZAANGAŻOWANIE

Nasi klienci mogą liczyć na pełne zaangażowanie i wsparcie podczas współpracy. Zależy nam na budowaniu długotrwałych, partnerskich relacji opartych na wzajemnym zaufaniu i uczciwości.

Naszym celem jest osiągnięcie rezultatów najwyższej jakości i satysfakcja po obydwu stronach relacji.

Historia
Grupy BTIS

2022
Powołanie Grupy BT Industrial Solutions

Połączenie dwóch dużych firm na rynku przemysłowego oczyszczania powietrza: BART i Instal-Filter.

2020 - 2023
Największa inwestycja w historii INSTAL-FILTER

Budowa instalacji odsiarczania i odpylania spalin dla łącznie 10 kotłów w ciepłowni Północ oraz Południe RADPEC S.A.
w Radomiu

2021
Zakup udziałów w firmie INSTAL-FILTER SA​

Spółka BART Sp. z o.o. objęła większościowy (60,1%) pakiet akcji INSTAL-FILTER S.A. 

2021
Zwiększenie mocy produkcyjnych Spółki

Rozbudowa hal produkcyjnych w Instal-Filter SA

2019
Powołanie marki BT CleanRoom

W ramach tej marki, BART wykonuje kompleksowe realizacje dla produkcji o podwyższonych wymaganiach higienicznych i czystości powietrza.

 

2017
Powołanie firmy Bart Serwis Sp. z o.o.

Firma specjalizuje się w obsłudze serwisowej urządzeń wchodzących w skład instalacji filtrowentylacyjnych, a także w dostawie części zamiennych do urządzeń oraz materiałów eksploatacyjnych instalacji.

2014
Realizacja instalacji dla PGE Górnictwo i Energetyka w Turowie

Pozyskanie nowych kontraktów na rynku energetycznym.

2008 - 2015
Nowe oddziały firmy BART we Wrocławiu, Gdańsku, Warszawie

Ciągła rozbudowa sieci Klientów i Partnerów w całej Polsce.

2007
Realizacje dla Bridgestone i Michelin

Pozyskanie prestiżowych realizacji w sektorze motoryzacyjnym dla producentów opon.

2001
Początki działalności firmy BART

Siedziba w Sosnowcu.

Technologie czystego jutra