Marki w Grupie
BT Industrial Solutions

Bart Sp. z o.o. specjalizuje się w instalacjach odpylania, wentylacji przemysłowej, centralnego odkurzania, filtracji oraz dopalania gazów, a także w układach transportu pneumatycznego.

Atutem spółki jest doświadczona i wykwalifikowana kadra projektantów, konstruktorów i inżynierów projektów. BART oferuje opracowanie koncepcji, wykonanie projektów budowlanych, wykonawczych i powykonawczych oraz kompleksowy montaż.

INSTAL-FILTER SA jest dostawcą nowoczesnych technologii odpylania, filtracji i neutralizacji spalin dla wszystkich gałęzi przemysłu. Gwarantuje kompleksową obsługę inwestycji – od projektu, przez produkcję, po montaż i serwis. W zakładach produkcyjnych INSTAL-FILTER SA powstają: filtry workowe, cyklofiltry, cyklony, odpylacze, instalacje rurowe, konstrukcje oraz części zamienne. Spółka zapewnia skuteczność ograniczenia emisji pyłów i zanieczyszczeń, zgodnie z normami UE.

BT Cleanroom Engineering oferuje rozwiązania dla budowy pomieszczeń o podwyższonych wymaganiach higieny i sterylności – clean room.
Marka specjalizuje się w instalacjach klimatyzacji precyzyjnej oraz innych instalacjach HVAC dla pomieszczeń czystych. Obsługuje głównie klientów z branży farmaceutycznej, spożywczej i biotechnologicznej.

BART SERWIS Sp. z o.o. zapewnia obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną urządzeń i instalacji przemysłowych.

Spółka realizuje uruchomienia, ocenę stanu technicznego, pomiary, regulacje oraz nadzory autorskie.

Zasięg działania
GRUPY BTIS

Grupa BTIS  oferuje rozwiązania wspierające ochronę środowiska i tworzenie czystego, a przez to zdrowego i przyjaznego mikroklimatu w miejscu pracy. Służą temu opracowane własne technologie i technologie cenionych europejskich i światowych Partnerów.

Posiadając struktury techniczno-handlowe wraz z biurami projektowymi i halami produkcyjnymi oraz magazynami w 6 lokalizacjach w Polsce jest w stanie zaoferować usługi w Polsce, Europie a także na całym świecie. Przykładem są niedawne realizacje dla lidera branży opakowań dla przemysłu spożywczego, w nowo otwieranych oddziałach produkcyjnych m.in. w Stanach Zjednoczonych, Kolumbii, Indiach.

Doświadczenie firm
GRUPY BTIS

Firmy tworzące Grupę BTIS  współdziałają i uzupełniają się nawzajem na przemysłowym rynku inwestycji budowlanych. Każda posiada atuty i doświadczenia, które składają się na jej siłę przetargową w procesie pozyskiwania Klientów. Prestiżowe realizacje dla Klientów wielu branży przemysłu, w tym dla sektora energetyki, chemii, obróbki metali, tworzyw, motoryzacji, czy też farmacji i przetwórstwa spożywczego, stanowią bogate portfolio referencyjne.